Привабливість будь-якого приміщення досягається шляхом використання незвичайних і якісних оздоблюваних матеріалів, під час проведення глобальних ремонтних робіт. Але, як правило, вишуканий інтер'єр досить дорого обходитися власникові. Зберегти новизну і чистоту стін будь-який власник хоче якомога довше, особливо гостро ця проблема стоїть перед тими, хто має дітей або домашніх вихованців. І перші, і другі можуть цілком реально зіпсувати ніжну текстуру штукатурки або шпалер, якими покрита стіна.

Коли необхідно обробляти кути?

Найчастіше механічного впливу піддаються саме зони кутів. Але, існує певний перелік методів, які можуть допомогти в збереженні первозданності кутів після проведеного ремонту. Прямокутні меблі вимагають чітких геометричних параметрів від зони стику стін, відсутність яких викликає неакуратне сприйняття гарнітура в цілому. Але, якщо перекіс значний, і його вирівнювання вимагає значних робіт, ситуацію можна виправити звичайним каменем для декору, який має нині високий ступінь популярності.

Який матеріал краще підходить для обробки кутів?

Як правило, внутрішні кути страждають від ушкоджень рідше, але вирівнювати їх складніше. У той же час зовнішні кути стін, піддаються надмірним навантаженням, що швидко виводить їх з первозданного акуратного стану.

Найчастіше кути захищають за допомогою куточків з:

- Металу;

-Пластика або ПВХ;

- Дерева.

Крім того, кути можна приховати під спеціальними металевими профілями або використовуючи різноманітність декоративного каменю. Купити куточки для стін можна з легкістю в інтернет-магазині. Перевагою куточків, є те, що вони можуть ідеально збігатися за кольором з підсумковим покриттям стіни, адже випускаються вони заводом в різноманітному колірному спектрі