З метою декорування приміщень сучасні дизайнери активно застосовують світлодіодні стрічки, котрі здатні виконувати безліч завдань: візуально підняти стелі і розширити наявний простір, зробити акцент на певній деталі та ін. Для цього не потрібно застосовувати додаткові освітлювальні прилади, наприклад світильники або люстри. Якщо грамотно використати можливостсті світлодіодної стрічки, будь-якого інтер'єру, можна надати досить вишуканий вигляд.

Застосування алюмінієвих профілів

Найчастіше для кріплення світлодіодних стрічок застосовують алюмінієвий світлодіодний профіль, завдяки якому здійснюється просте кріплення стрічки за допомогою клейкої основи, наявного на зворотному боці самої стрічки.

Крім цього, для такого профілю відведена досить важлива функція - він служить радіатором, успішно відводячи від діодів в стрічці тепло, тим самим подовжуючи термін їх служби.

Обираючи світлодіодний профіль з розсіювачем, купити можна модель, призначену для освітлення самих різних деталей домашньої обстановки, наприклад, робочої зони кухні та сусідніх поличок, стель і стін, підлог і ступенів. Широке застосування профілі знайшли в торгівлі: їх використовують для освітлення прилавків, а також вітрин. Поєднуючи герметичні типи світлодіодних стрічок з подібним профілем, прикрашаються фасади будівель і рекламні вивіски, робляться контури дворових доріжок.

Алюмінієві профілі використовують декількох видів: вони можуть бути вбудованого і накладного типу, підвісного, кутового і інших. Останні ідеально підходять при організації освітлення шаф, вітрини або стелажа, можуть використовуватися замість стельових або підлогових плінтусів. Вбудовувані види профілів оснащуються спеціальними фланцями, що приховує невеликі вади, що з'явилися в ході виготовлення профільної ніші.

Зі сказаного, стає зрозуміло, що профілі світлодіодних стрічок активно застосовуються як в зовнішньому, так і внутрішньому оформленні - все обмежується лише фантазією дизайнера і бажаннями замовника. Якщо профіль грамотно поєднувати зі світлодіодною стрічкою, можна підкреслити будь-який об'єкт з найвигіднішого його боку, продемонструвавши його переваги, тим самим концентруючи на ньому додаткову увагу.