Графік роботи:

пн-пт с 9:00 до 18:00

0
Мій кошик

Комплектуючі для гіпсокартону

Комплектуючі для гіпсокартону профіль

Широке застосування гіпсокартон знайшов у втіленні безлічі ідей сучасних дизайнерів. За допомогою нього можна створити арку, неабиякий стелю в кілька ярусів, нішу або цілий їх каскад, втіливши в реальність всю свою фантазію.

Інтернет-магазин "Профілі плінтуси пороги" пропонує вашій увазі величезну різноманітність високоякісних комплектуючих для гіпсокартону. У нас ви зможете підібрати комплектуючі різних варіацій, визначившись з моделлю товару, товщиною металу, довжиною та іншими важливими вас параметрами. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними часом і провідними виробниками, а тому пропонуємо своїм клієнтам найкращий товар за максимально вигідними цінами!

Види комплектуючих для гіпсокартону

В нашому асортименті ви знайдете такі комплектуючі для гіпсокартону:

  • прямі і пружинні підвіси;
  • з'єднувачі одно- і дворівневі;
  • анкерні підвіси (Т-поворотні);
  • кутові і поздовжні з'єднувачі;
  • комплекти куточків і багато іншого.

Профілі і комплектуючі для гіпсокартону вважаються однією з основних елементів гіпсокартонних конструкцій та виконують завдання створення каркасів, різноманітних по конфігурації і призначенню, включаючи міжкімнатні перегородки і підвісні стелі. Комплектуючі для гіпсокартону застосовуються сучасними будівельниками в якості кріпильної основи при установці гіпсокартонних листів. Цей практичний, довговічний і економічний спосіб досить затребуваний при будівельно-ремонтних роботах як в промислових, так і в житлових приміщеннях.

Сортування:
Наверх