Плінтус підлоговий виконує кілька функцій. В першу чергу, він закриває стик між підлогою і стіною, надаючи ремонту закінченого вигляду. Крім цього плінтус пластиковий дозволяє приховати в ньому електропроводку. Таким чином, вона невидима і захищена від зовнішніх впливів.


При цьому монтаж плінтуса для підлоги може бути виконаний своїми руками. Для кращого розуміння, слід виділити декілька етапів даного процесу:
- Спочатку потрібно відміряти необхідну довжину плінтуса. Дані вироби можуть бути 2 або 2.5 метра в довжину. Тим часом, довжина стін, як правило, не буде точно збігатися з розмірами плінтуса. Щоб зробити це точно з мінімальними обрізками, потрібно точно проміряти розміри кімнати;

 


- По периметру стін відзначити місця для кріплення плінтуса. Після того, як такі місця відзначені, слід за допомогою дрилі просвердлити отвори потрібної глибини і вставити в них пластикові "Чепик". Вони будуть утримувати шуруп в стіні;
- Профіль фіксується до стіни за допомогою саморізів. Робота виконується шуруповертом. При цьому, плінтус має канали для розміщення в них електрокабеля. За яким потрібно протягнути дроти;


 

- Після чого, слід закріпити лицьову частину плінтуса, яка повністю закриє кабель-канал.
- Необхідно не забути про куточок пластиковий і сполучні елементи. Куточок встановлюється в місцях кутових стиків і закриває їх. А з'єднувальні елементи потрібні, коли довжини відрізка плінтуса не вистачає для однієї стіни. Щоб зробити зазор між ними непомітним, використовується пластиковий з'єднувальний елемент.

 


 

В цілому, виконання робіт по монтажу плінтуса не вимагає яких-небудь спеціальних навичок і складного обладнання. Такий монтаж доступний і своїми руками. Головне, це точно заміряти потрібну відстань і виконати роботи акуратно, не поспішаючи.


Для виконання робіт крім самого матеріалу, знадобиться будівельна рулетка, саморізи, дюбелі, ножівка для відпилювання матеріалу, дриль і шуруповерт. Цих нескладних інструментів буде цілком достатньо.