Світлодіодна стрічка, яка так чудово прикрашає інтер'єр, додаючи в нього романтичну обстановку, вимагає уважності під час її монтажу. З одного боку, здається, що в цьому немає нічого складного: достатньо приєнати кабелі, і гарні лампочки горять. Але насправді все набагато складніше. Тому ми рекомендуємо довірити цю роботу професіоналам, або взяти на замітку кілька важливих порад, щоб уникнути зайвих розтрат.

Перше: вибираємо правильний профіль для світлодіодної стрічки з розсіювачем. Така стрічка клеїться тільки на профіль з алюмінію. Гіпсокартон або шпалери для такої мети абсолютно не підходять. Перевага віддається саме такому профілю через те, що алюміній здатний відводити тепло і розсіювати його в просторі, а це в свою чергу збільшуує термін служби кожного діода на стрічці. Тому тільки алюмінієві профілі для світлодіодної стрічки найкраще можуть справитись з цим завданням.

Друге: довжина з'єднаних відрізків стрічки за правилами монтажу повинна складати 5 м: меньше допускається. Тому, якщо виникла необхідність з'єднати останній кінець одного відрізка стрічки з початком іншого, для початку потрібно виміряти їх загальну довжину. І якщо їх загальна довжина більше 5м, то не рекомендується робити таке з'єднання, якщо ви не хочете, щоб ця краса швидко вийшла з ладу. А що ж робити, якщо потрібен відрізок, довжина якого більше допустимої? У такому випадку застосовують паралельне з'єднання: кожен шматок в 5м підключають до джерела живлення окремо. Таким чином, на етапі розробки плану освітлення кімнати цей тонкий, але такий важливий момент, слід обов'язково враховувати.

Третє: підбираємо правильної потужності блок живлення, який повинен бути на 20-25% сильніше, ніж потужність самої стрічки.

Як правильно різати стрічку

Під час монтажу стрічки актуальним стає питання про те, як правильно її нарізати. Завдяки тому, що стрічка має гарну еластичність, вона досить легко ріжеться за допомогою звичайних канцелярських ножиць на шматки. Але перш, ніж ви будете різати стрічку, важливо ознайомитися з інструкцією, щоб нічого не порушити.