Останнім часом актуальим є світлодіодне підсвічування в інтер'єрі, що чудово підсвічує гіпсокартонну стелю. Вона буде дуже довго радувати мешканців житла.

Щоб створити неповторне мерехтіння стелі за допомогою LED підсвічування, для більшого ефекту і рівномірного світла необхідно придбати профіль для LED стрічки, який, в залежності від його характеристик, допоможе досягти бажаного ефекту.

Популярним способом освітлення стелі є світлодіодна стрічка, яка клеїться на підвісну конструкцію. Це значно полегшує проведення складних робіт з монтажу світильників, які в цьому випадку замінює така стрічка. Це універсальний спосіб освітлення, який простий в монтажі і не вимагає застосування зайвих зусиль.

Світлодіодний профіль для стелі

Він необхідний для створення якісного та привабливого світильника, який зазвичай має незамінний розсіювач, що розподіляє світло належним чином. Такий розсіювач здатний рівномірно розподіляти і розсіювати світлові потоки. Він чудово розподіляє світло всередині профілю, щоб уникнути видимості так званих світових точок. Важливо LED профіль вибирати в залежності від освітлення, якого ви бажаєте досягти.

Зазвичай існує два типи розсіювачів: прозорий і матовий. За допомогою грамотно підібраного підсвічування можна уявити приміщення по-новому. Підбирати профіль і світлодіодне підсвічування потрібно обережно, адже від правильності вибору в майбутньому залежить інтенсивність освітлення. У виборі якісних LED профілів вам допоможе наш Інтернет-магазин Профілі плінтуси пороги, різноманітність асортименту якого допоможе вам зробити правильний вибір.

Однозначно, такий варіант освітлення, створений за допомогою світлодіодного підсвічування, допоможе створити особливу атмосферу в кімнаті, зробивши світло найбільш підходящим для того чи іншого типу приміщення. Якщо ви вибрали незвичайний варіант підсвічування, то LED стрічка з різними світловими ефектами управляється спеціальним контролером.