Тепер кухонний гарнітур представляє одне ціле з плитою і духовкою. Плавність і відсутність зазорів залишили в минуле бруд в стикувальних місцях, неприємні запахи на кухні і часті спроби вичистити постійне місце скупчення мікробів. Основою для вирішення такої проблеми став винахід стільниці, а кухонний плінтус дозволив досягти досконалості. Але навіть такий виріб необхідно вміти вибирати правильно, щоб не порушити інтер'єр в приміщенні.

Особливості вибору плінтуса для стільниці

Оздоблювальний профіль грає важливу роль підтримки чистоти на кухні. Ось тільки вибирати даний елемент необхідно правильно. Основними критеріями є розмір самої щілини, а також матеріал, з якого виконана сама стільниця. Грунтуючись на наступні прості правила вибору плінтуса для стільниці, можна з легкістю підібрати найбільш прийнятне рішення по естетичності і функціональності:

- пластикові плінтуси є найбільш універсальним виробом, який, при широкому виборі кольорів і відтінків, підходить до будь-якого з матеріалів.

Наявність прозорих кромкотримачів згладить візуальні відмінності при використанні пластикових профілів. Важливо вибирати плінтус спираючись на практичність питання. Найбільш раціональним рішенням є стійке до високих температур і високої вологості.

Процедура установки

Монтаж профілю здійснюють в декілька етапів:

1. Першим кроком є відділення основи плінтуса для стільниці від накладки-засувки;

2. Другий крок має на увазі виміри стільниці та відрізання основи під розмір стільниці, виключаючи запаси і нахлест;

3. При установці засувки важливо врахувати розміри стикувальних кутів. Важливо правильно встановити плінтус на зовнішній кут в 90 градусів. Для цього відрізається і прикручується основа плінтуса, а після цього здійснюється монтаж стикувального кута. Щоб зрозуміти, що робота виконана правильно, потрібно оцінити довжину засувки, яка повинна йти на 5-6 см під стикувальний кут;

 

4. Після цього встановлюються заглушки і засувки для додання завершеності зовнішнього вигляду.

Купуючи плінтус для стільниці важливо переконатися в наявності заглушок і куточків. Залежно від виду плінтуса його монтують на рідкі цвяхи або саморізи.

Для попередження попадання вологи в щілини простір обробляють герметиком. Декоративні види плінтуса мають в комплектації спеціальні засувки і заглушки, який забезпечать ідеальний зовнішній вигляд кухонного поверхні.