Оздоблювальні профілі, зокрема, ПВХ-куточки, в основному використовуються на завершальних етапах дизайнерських робіт і в обробці приміщень. Завдяки їм можна приховати наявність внутрішніх або зовнішніх стиків, що утворилися між стіною і закріпленими панелями, задекорувати з'явилися створені в облицюванні з ПВХ-панелей, МДФ або дерев'яної вагонки дефекти, забезпечити захист кутів від пошкоджень. Крім цього, оздоблювальний внутрішній кут широко застосовується для забезпечення стикування різних поверхонь.

Застосування пластикового куточка

Завдяки оздоблювальним куточкахм, з'являється можливість підкреслити кути стін, увідкоси і арки, а також приховати недоліки при нанесенні штукатурки. Такий оздоблювальний матеріал відрізняється довговічністю і відмінною міцністю, а різноманіття колірних виконань дозволяє вибирати варіант, що оптимально підходить під відтінки екстер'єру та дизайнерські рішення інтер'єру.

Очевидно, що застосування оздоблювальних куточків не обмежується лише оздоблювальними і ремонтними роботами. Застосовувати його можна і в інших випадках, наприклад, для:

- Оформлення зовні або всередині приміщень віконних увідкосів;

- Обрамлення ними прорізів арок і увідкосів дверей;

- Використовуючи як плінтус для підлоги;

- Забезпечення кутахм стін захисту від зовнішніх пошкоджень;

- Фіксації зсередини, а також зовні приміщень кутів, утворених при монтажі за допомогою гіпсокартонних листів;

- Приховування швів, що з'явилися в ході обробки стін сайдингом.

Пластикові оздоблювальні профілі виробляються із застосуванням полівінілхлориду та його подальшого нагріву, в результаті якого набувають міцну і цілісну структуру. При монтажі кріпляться саморізами, клеєм або ж за допомогою шпаклівки, легко ріжуться і відрізняються невеликою ціною.

У продажу подібний профіль присутній у вигляді відрізків довжиною 1.5-3 метра, що дозволяє вибирати куточок необхідної довжини, зводячи до мінімуму число можливих стиків. Велика кількість куточків різних відтінків дає можливість підібрати профіль під наявні шпалери і стіни, роблячи його практично непомітним.