Вибір кольорового параметру у дизайні приміщення відіграє дуже важливу роль. Велика кількість сучасних інтер'єрів не можуть існувати без наявності базового відтінку-білого кольору. Він є в оздоблені стелі, в оформленні віконних та двірних отворів, в палітрі двірних полотен. Не менш актуально використовувати білий колір в оформленні підлоги, а ще краще плінтусу.

Правила використання білого плінтусу в інтер'єрі

Перед тим, як наважитися на встановлення білого плінтусу у вітальні або в будь-якій іншій кімнаті, потрібно визначитися з декількома параметрами. Якщо підлогове покриття зроблене, наприклад, з масиву-дубової цільної дошки, додатком стане плінтус білого кольору з певним профілем.

Слід також відштовхуватися від розмірів приміщення. У великій вітальні доречно встановити плінтус білого кольору широкого розміру. Доповнити його можуть елементи у вигляді поліуретанових експозицій-колони, ліпка, багети. Їх відтінок повинен повністю дублювати колір плінтусу, тобто бути білим.


 

Аксесуар не менш вигідно виглядає з підлогою вкритою ламінатом чи лінолеумом. Для того, щоб інтер'єр вітальні з темним ламінатом та білим плінтусом виглядав гармонійно та завершено, достатньо наявності додаткового джерела такого ж кольору, а саме стелі, дверей, або вікон.

Виробники пропонують білий плінтус підлоговий в багатьох лінійках продукції. Його можна знайти у виробах з деревини, пластику, МДФ, сталі, алюмінію, скла, кераміки.

Стилі інтер'єрів вітальні, де використовуються білі плінтуси

Білий плінтус-досить частий елемент, який використовують дизайнери у своїх проектах. Найбільш відомі стилістичні напрямки, у яких присутній цей елемент:

1. Мінімалізм. Білий-завжди означає свободу та простір.

2. Скандинавська стилістика. Пінічна "класика" передбачає використання холодних пастельних відтінків, які підкреслюються елементами білого кольору, наприклад у цьому може допомогти профіль оздоблюючий.

3. Середземноморський стиль. Яскравий, соковитий та теплий стиль, у основу якого входить вказаний відтінок.

Перед придбанням необхідно заздалегідь продумати формат та метраж плінтусу, заочно визначити його типологію. Наш інтернет-магазин може запропонувати різноманітні білі плінтуси за сприятливими цінами.