Робите ремонт або вирішили замінити покриття на підлозі свого будинку? Без плінтуса тут неможливо обійтися, оскільки в іншому випадку вся виконана робота буде виглядати незавершеною. Адже плінтус - це невід'ємна деталь оздоблювальних робіт, використовувана  для забезпечення гармонії або яскравого акценту в інтер'єрі приміщення.

В даний час найбільшим попитом користується плінтус для підлоги з пластика, що відрізняється від інших такими перевагами:

• легкість в установці;

• можливість приховування неестетичних проводів у вбудований кабель-канал;

• широкий асортимент квітів і фактур;

• порівняно доступна вартість;

• відсутність токсичності;

• не вимагає попереднього фарбування;

• витримує вплив хімікатів, значні температурні і механічні навантаження;

• відповідає актуальним нормативам пожежної безпеки; • естетичність і стильний дизайн.

За рахунок своєї гнучкості, такий вид плінтуса краще прилягає до стіни, з цієї причини до нього часто вдаються при несуттєвих нерівностях стін, а також в приміщеннях нестандартної форми. Наявність спеціального каналу для проводів дає можливість уникнути безладу в кімнаті, при чому немає ніякої необхідності в демонтажі плінтуса, на відміну

інших аналогів.

Плінтус, виконаний з пластика, цілком готовий до монтажу і не вимагає попереднього фарбування, як, наприклад, дерев'яні вироби. А велика різноманітність відтінків такого плінтуса дозволяє застосовувати його з різними типами покриттів для підлоги, а також дозволяє зробити його максимально непомітним або, навпаки, - помітним акцентом, що контрастує з базовими кольорами інтер'єру приміщення. Зручно і те, що виробники випускають чималий асортимент

фурнітури, фактура і колірна гамма яких дозволяє ідеально поєднувати їх з плінтусом. Так, аналогічні вироби, виконані з дерева і металу, стовідсотково програють, тому що їм характерна більш вузька область використання.

Установка пластикового плінтуса є досить-таки простою. Для цього, перш за все, знадобиться провести розрахунок периметра приміщення, а також врахувати всі кути в ньому, оскільки це впливає на число сполучних деталей - усіляких куточків, заглушок на торцях, перехідників.

Придбати плінтус для підлоги пропонує наш інтернет-магазин профілів, плінтусів, порогів за максимально демократичною ціною. Причиною цього є використання при його виготовленні відносно недорогого і затребуваного на сьогоднішній день матеріалу ПВХ.