Коли в будинку є домашні вихованці або маленькі дітки, то дуже важливо подбати про захист внутрішніх кутів. Вся справа в тому, що штукатурні суміші не здатні забезпечити хороший захист і легко руйнуються при легкому впливі на них. Тому, якщо ви хочете, щоб ваші кути виглядали красиво і не були подряпані, слід вжити відповідних заходів.

Види куточків

Для початку необхідно заглянути в інтернет магазин Профілі плінтуси пороги, і вибрати відповідний вид куточка. Особливою популярністю користуються пластикові куточки для стін. Вони мають багато колорів кольорів, гнучкі, і довговічні, коштують недорого. Тому, якщо робити свій вибір, то мабуть, слід його встановити саме на цей товар.

Монтаж пластикових куточків

Що ж стосується монтажу пластикових куточків для стін, то він здійснюється тільки після того, як виконані всі оздоблювальні роботи. Таким чином, установчі роботи виконуються за такою схемою:

1. Вимірюємо відхилення кута. Це необхідно для того, щоб підібрати куточок правильної ширини.

2. Готуємо розчин з шпаклювальної суміші, який потім за допомогою штапеля наноситься на кут. Дана робота нагадує ювелірну, так як важливо все акуратно зробити і надати кутку прямокутного виду.

3. Після повного висихання шпаклівки, до кута прикладаємо стикувальний профіль і закриваємо його фінішної шпаклівкою.

4. Коли фінішна шпаклівка висохне, слід зробити шліфовку, щоб поверхня була гладкою.

Якщо немає вільного часу і стіни рівні, монтаж пластикових куточків можна провести і за допомогою спеціального монтажного клею. Для цього необхідно куточок встановити на попередньо підготовлену поверхню, і на його внутрішні куточки нанести клей.Коли клей стане добре в'язким, куточок слід прикласти до поверхні і на час зафіксувати його малярським скотчем.

Монтаж пластикових куточків відбувається швидко, без пилу і бруду.