Ремонт-справа складна та витратна. Окрім тривалих незручностей у вигляді будівельного сміття та пилу, необхідно активно приймати участь у процесі, займатися підбором необхідних будівельних матеріалів. Коли покриття підлоги змонтоване, необхідно обрати плінтус. Як його підібрати й буде розглянуто надалі.

Плінтус та його призначення

Плінтус-будівельний матеріал, призначений для декорування місця з'єднання стіни та підлоги. Сучасні плінтуса можуть бути використані, як додаткові короби, для того щоб приховати електричну лінію, або інші дроти. Для цього в них присутні спеціальні ніші.

В роздрібній мережі можливо зустріти величезну кількість цього будівельного устаткування. Плінтус відрізняється своєю конструкцією, розміром, кольором, матеріалом. Тому придбати плінтус для підлоги досить просто. Найбільш популярні вироби з МДФ та пластику. Який краще придбати залежить від багатьох факторів.

Плінтус із МДФ

Плінтуз із МДФ виробляється зі спеціальної плити. Вона складається зі спеціально оброблених дерев’яних волокон з'єднаних між собою клеючою сумішшю, та спресованих між собою під великим тиском. Зовнішня сторона такого плінтусу оздоблюється спеціальним папером, який має різноманітний принт та текстуру. Ззовні виріб вкритий спеціальною меламіновою плівкою, яка забезпечує захисну функцію. Плінтус з пластику Не менш популярний в будівельників-плінтус з ПВХ для підлоги.

Пластиковий плінтус

набагато надійніший чим вище зазначенний. Його переваги у міцності, надійності та вологовитривалості. Такий плінтус може бути виготовлений з гнучкими краями, що додає йому пластичності. Такий плінтус добре огинає недоліки підлоги або стіни. Наявніст внутрішнього коробу дає можливість використовувати його під електричну проводку, яку необхідно замаскувати. Мінусом вважають підвищену крихкість матеріалу.

Таким чином, обираючи між МДФ та пластиковим плінтусом, необхідно визначитися з їхніми властивостями. Наш інтернет-магазин реалізує плінтуси з ПВХ відмінної якості.